Отговор: GuessTheScore Кр. Палъс -Астън Вила

Начало Форуми Aston Villa Мачове GuessTheScore Кр. Палъс -Астън Вила Отговор: GuessTheScore Кр. Палъс -Астън Вила

#2960
Койчо Койчев
Участник

За мача с Борнемут май казах 2:2.

За Кристъл Палас – досега все залагах на равенства и няма да се откажа от тази идея и за този мач (въпреки че досега съм на 0 🙂 ).

Арсенал сравнително трудно биха Палас през миналия уикенд, а пък 3-те точки на Кристъл Палас дойдоха като гости в първия кръг. Дотук ми изглежда, че лондончани изповядват стария ни стил – контри и малко държане на топката. Ако ние успеем да реализираме нещо креативно в средата на терена (ама затова ще трябва Гил да се върне) или добре да използваме статичните положения с Гестед, то може и да бием.

Но някак си не ми се вярва, че ще успеем – все още сме сбирщайн, на който му липсва практика. Имаме моментни проблясъци, но засега толкова.

След победата и загубата, сега е ред на равенство – 0:0.