Отговор: Guess The Score – West Bromwich vs Aston Villa

Начало Форуми Aston Villa Мачове Guess The Score – West Bromwich vs Aston Villa Отговор: Guess The Score – West Bromwich vs Aston Villa

#1531
Койчо Койчев
Участник

1:1.
През този сезон ние сме спечелили 8 т. като гости, а УБА – 7т. като домакини. Мен ме притесни добрата игра на домакините срещу Челси, но почивката за м/ународните мачове в случая ни се отрази добре 🙂 Пък и тогава УБА бяха гости, а сега би трябвало да са по-активния отбор и може би ще им е по-трудно от тази гл.т.
По принцип и двата отбора сме по-добри през втората част, така че ако има фойерверки, то вероятно ще са тогава.
Позитивно е, че почнахме да пазим сухи мрежи особено при гостуванията – в последните ни три не са ни вкарали гол (Уест Хям, Хъл и Норич).
По принцип падат голове в това дерби (поне 2-3 общо), но предвид споменатото горе, смятам че този път ще са малко.
Искрено се надявам, че защитата ни ще издържи и този мач и ще бием с 0:1, но имам предчуствие, че срещата ще завърши 1:1.

ПС: Не знам къде elitsa е чела, че най-класните ни играчи ще пропуснат срещата, но дано това не е така – Вайман може да се завърне (макар и не за пълни 90 мин.), Бентеке ще е на разположение, Луна и Делф също, като за защитника се радвам особено много.

ПС2: Защо повечето фенове давате предложения без да се аргументирате? Ако го правите, ще бъде по-интересно 🙂