Поредната плесница

След като бяхме надиграни от КПР,когато бяха последни в класирането сега и Лестър ни надиграха и спечелиха така ценните за тях  три точки във втората си победа като домакини през този сезон. В двадесет и първия кръг на Висшата Лига отборът ни беше победен с 1-0,  като Кончески отбеляза гола в продължението на първото полувреме. Това беше най-малкото с което се размина нашия отбор, като домакините пропуснаха да отбележат поне още три гола а и уцелиха гредата на вратата на Гузън през първото полувреме. Двата отбора завършиха в намалени състави след като в 92-ата минута бяха изгонени Кларк и Джеймс , за спречкване помежду им. Домакините доминираха през целия мач, като най-деен беше бившото ни крило Олбръйтън, който с играта си сигурно е накарал Ламбърт да съжалява ,че не му е предложил нов договор през лятото. Както винаги през последните месеци нашия отбор не представи нищо ново и запомнящо се- задържахме топката в центъра на терена и след това я центрирахме към нападателите ни Бентеке и Агбонлахор, които бяха опазени от защитниците на домакините Кончески, Марган и Симпсън. В играта ни липсва идея как да бъде превзета защитата на отбора домакин,като Клевърли, Уестууд и Санчес действаха по-често като защитници отколкото като полузащитници. Джо Коул се стараеше но си личеше, че годините му тежат и вече не е толкова бърз. Тактиката на Ламбърт не ни носи никакви активи и като се знае програмата ни в следващите три кръга-срещу Ливърпул, Челси и Арсенал, нищо чудно да се озовем в зоната на изпадащите. А от там ни делят само три точки !