Норич – Астън Вила

Норич пък остана с 38 точки и е с доста сериозни проблеми. В състава на Норич имаше 3 промени от загубата срещу Стоук. Хави Гаридо, Антъни Пилкингтън и Уес Хуулахан зачениха Уитакър, Тетей и Камара. Очаквано Пол Ламбърт не направи промени в тима ни , който размаза Съндърланд с 6:1 в понеделник.  Гейбриъл Агбонлахор се превърна в герой за своя тим, след като отбеляза и двата гола. През първата част Норич доминираше, но така и не стигна до попадение. Вила действаха спокойно и разиграваха в центъра на игрището , като много добре се представиха Делф и Уестууд а Бенет си изпроси глупаво жълт картон. Момчетата на Пол Ламбърт чакаха своя момент, който дойде в 55-ата минута, когато Агбонлахор вкара с хубав удар от около 25 метра.  В 74-ата минута обаче Канарчетата изравниха. Джо Бенет събори Робърт Снодграс в наказателното поле и Грант Холт вкара отсъдената дузпа. Домакините се активизираха и се опитаха да направят пълен обрат но Агбонлахор обаче не бе казал последната си дума и в 89-ата минута осигури триумфа на бирмингамци. Той се възползва от подаване на Ашли Уестууд и донесе победата с 2:1.