Мач с две лица

Бирмингамци надделяха в мач с две лица с 2:1 на „Вила парк“ и зарадваха дошлите да наблюдават  28,336 привърженици с важни три точки.Мачът започна много добре за нашия отбор. Гейбриъл Агбонлахор откри резултата в 14-та минута, а Андреас Вайман удвои в 36-та.До края можеше и да утроим резултата на вратаря на гостите се справи със ситуацията пред него.Второто полувреме нашите момчета явно бяха решили ,че мача е свършил и чакаха съдията да свири неговия край. Никица Йелавич обаче върна интригата с попадението си в 74-та минута, соето впрочем можем да запишем и на Сисоко,  и направи последните минути много интересни.На няколко пъти Гузан трябваше да показва класата си а влизлия Джак Грелиш показа ,че след време ще очакваме положителни неща от него а Бент показа защо не може да си намери отбор.

АСТЪН ВИЛА-ХЪЛ СИТИ 2:1

1:0 Агбонлахор (14′), 2:0 Вайман (36′), 2:1 Йелавич (74) СЪДИЯ: Марк Клатенбърг

АСТЪН ВИЛА: Гузън, Хътън, Влаар, Сендерос, Сисоко, Ричърдсън, Уестууд, Делф, Н’Зогбия, Вайман, Агбонлахор (резерви: Шей Гивън, Джак Грийлиш, Бейкър, Бакуна, Коул, Бент, Санчес)

ХЪЛ СИТИ: МакГрегър, МакШейн, Доусън, Дейвис, Елмохамади, Ливърмор, Хъдълстоун, Куин, Робертсън, Йелавич, Инс (резерви: Харпър, Росиниър, Мейлър, Брус, Брейди, Сагбо, Алуко)