Крю -Астън Вила

Астън Вила се класира за третия кръг от Корабо Къп след като победи като гост Крю Александра с 6-1. Пред 2,338 свои привърженици и с много промени в състава ,отборът ни превъзхождаше по класа противника и закономерно победи.Дебют за Вила направиха Конса, Хаус, Макамба , Таргет. Головете за нашия отбор отбелязаха Конса( 4 ), Хурихейн (25 и 46) ,Дейвис( 69), Жилбер (76) и Грилиш( 87 ) а за домакините се разписа Уинтъл в 84-та минута.

Домакините се опитаха да играят футбол, разиграванията им се получаваха но им липсваше завършващия удар към Стиър, докато на футболистите на Дийн Смит всяко голово положение се превръщаше в попадение . Добър мач направи Лансбъри който се отчете с три асистенции за головете на Хурихейн и Жилбер и с пета към Грилиш за оформяне на крайния резултат.

Дебют за Вила направи 18-десет годишния Камерън Арчър който замени в 82-та минута Дейвис.