Хъл Сити-Астън Вила

Астън Вила не успя да победи като гост отбора на Хъл Сити.Пред близо 16 хиляди зрители, 2364 фенове на Вила, осмелили се да гледат мача на стадиона в студеното време, двата отбора направиха посредствен мач и закономерно завърши 0-0. Стив Брус отново беше заложил на един нападател в лицето на Грабан и по този начин улесни домакините. Астън Вила имаха повече възможности за отбелязване на гол , но Адома на три пъти пропусна да отбележи през първото полувреме. Все пак домакините имаха великолепен капитан в лицето на Майкъл Доусън, който беше сигурна преграда пред МкГрегър и спаси поне пет сигурни опасности пред гола.

Пред нашата врата домакините само на три пъти затрудниха Сам Джонстън а в 70-ата минута Лансбъри беше последна преграда преди Торал да отправи удар към вратата от малкото наказателно поле. На три пъти съдията подмина сигурни дузпи за домакините, след като Грилиш и Честър играха явно с игра а Снодграс „побутна“в гръб нападател на домакините.В игра се появиха Коджа и Хоган но и това не помогна на отбора ни в нападение.  Отборът ни вече изостава на 9 точки от Кардиф и явно няма да наваксаме изоставането в следващите седем мача до края.